Trainingstijden

Indeling trainingen voor seizoen 2018-2019

HT = Hoofd Trainer
HJT = Hoofd Jeugd Trainer
CV=Coördinator Vrouwenvoetbal

Senioren
 Teams Trainingsdag Tijd Trainingsveld
Ma Di Wo Do B-West C-West D-Oost
Zondag selectie Di
Do
20.00-21.30 C-West

Trainers:
(HT) Remy Zoer (06-12 02 73 66)
Herbert de Haan (06-46 34 72 35)

Dames Selectie
 Di   Do 20.00-21.30 D-Oost

Trainers:
Coördinator zoekt contact

Niet-selectie   Wo 20.00-21.30 B-West  

Trainer:
Leen Oosterbaan (06-36 53 37 71)

Junioren
 Teams Trainingsdag Tijd Trainingsveld
Ma Di Wo Do B-West C-West D-Oost
Junioren JO19 Ma Wo 20.00-21.30   C-West  
Team Naam trainer  Dag Telefoon
JO19-1 Johan van Aard (HJT) Maandag en Woensdag (06-30 32 54 62)
JO19-1 Marcel van Trappen Maandag en Woensdag
JO19-2 Jeroen Melkert
Maandag en Woensdag
JO19-2 René Winter 1 dag p/w
Junioren JO17 Di Do 20.00-21.30 C-West 
Team Naam trainer  Dag Telefoon Veld
JO17-1 René Heeringa  (HJT) Dinsdag en Donderdag (06-27 86 18 59)  B-West
JO17-1 Jeroen Huliselan Dinsdag en Donderdag    
 
JO17-2 Brian Haneman Dinsdag en Donderdag  B-West
JO17-2      
Junioren MO17
Di Do 19.45-20.00 D-Oost 
Team Naam trainer  Dag
MO17-1 Vladimir Peralta Garcia Dinsdag
MO17-1 Arnold Groot
Donderdag

 

Junioren JO15 Ma Wo 18:30-20:00 C- West  
Team Naam trainer  Dag Telefoon Veld
JO15-1 John Vledder (HJT) Dinsdag en Donderdag (06-12 96 85 41)  C-West
JO15-1 Ben Compter Dinsdag en Donderdag    
   
JO15-2 Pieter Schouten Dinsdag en Donderdag  C-West
Junioren MO15
Di Do 18.45-20.00 D-Oost
Team Naam trainer  Dag
MO15-1 Wim Smit (Jr)  Dinsdag en Donderdag
Pupillen
 Teams Trainingsdag Tijd Trainingsveld
Ma Di Wo Do B-West C-West D-Oost
Pupillen JO13   Di Do 18.30-20.00 B-West  C-West 
Team Naam trainer  Dag Veld
JO13-1 Hans Bolt (HJT) (C-veld) Dinsdag en Donderdag C-West
     
JO13-2 Frank Winter Donderdag B-West
JO13-2 Remco Borst Dinsdag  
     
JO12-1 John Oudkerk (B-veld) Dinsdag C-West
JO12-1 Ger Schook (B-veld) Donderdag  
Pupillen JO11  Di Do 18.00-19.00 D-Oost
Team Naam trainer  Dag Telefoon
JO11-1 Ed van den Berg (HJT) Dinsdag en Donderdag (06-21 55 32 65)
JO11-1 Wilco Conijn Donderdag (06-51 14 93 66)
JO11-2 André van Paridon Dinsdag  
JO11-2 John van Riessen Donderdag  
   
JO11-3 Martijn Winter Dinsdag en Donderdag
JO11-3 Luuk Winter Donderdag  
JO11-4 Joey Mul Dinsdag en Donderdag  
JO11-4 Luke Vledder Dinsdag en Donderdag  
JO10-1 Bennie Meertens Donderdag  
JO10-1 Vacant
JO10-2 Johan van 't Zand Dinsdag  
JO10-2 Richard de Waard Donderdag
Pupillen JO9 / JO8 / JO7
Ma Wo 18.00-19.00 D-Oost

Team

Naam trainer  Dag Telefoon
JO9-1 Gerard Schenk (HJT) Maandag (06-20 61 58 03)
JO9-1 Dick Ruitenburg Woensdag  
JO9-2 Marijn Peeters Maandag en Woensdag
JO8-1 Dagmar Blauen Maandag
JO8-1 Klaas-Jan Biersteker Maandag
JO8-1 Erwin van Bentum Woensdag
     
JO8-2 Tim van Erp Maandag en Woensdag  
     
JO7 Senna Vergunst Maandag en Woensdag
JO7 Jay Kerkhof Maandag en Woensdag
Doelverdedigers
 Teams Trainingsdag Tijd Trainingsveld
Ma Di Wo Do B-West C-West D-Oost
Senioren
Ma 20.00-21.00 x
Junioren JO19
Ma 20.00-21.00 x
Junioren JO17 & JO15 Ma 19.00-20.00 x
Pupillen JO13
Ma 18.30-19.15 x
Pupillen JO11
Ma 18.00-18.30 x
Pupillen JO9
Ma
18.00-18.30 x

Keepertrainer Senioren, JO19, JO17, JO15 en JO13:
Jan Beekhuizen (0224-22 15 33)

Keepertrainer Pupillen JO11 & JO9:
John Oudkerk (0223-53 43 21)