Kantine vrijwilligers

KANTINECOMMISSIE

Voor openen of sluiten van de kantines controleer de websites voor het openen/afsluit indeling van de kantinecommissie.

NAAM
Telefoon
ruud
Gerrit 06 22 47 15 07
Meeuwis
Siem
Peter
Feiko
Ineke 06 17 06 80 22
Els
AnneMiek
Gertjan 06 51 99 33 48

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HIERONDER IS EEN CONCEPT PLANNING

 

 

JANUARI 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
6 Jan Winterstop Winterstop Els 

AnneMiek

13 Jan Winterstop Winterstop Els

AnneMiek

20 Jan

Siem Smit

Monique Kiefte

Peter Langelaan

Anne Langelaan

Anoek Harder

Remco Agg

Siem

Peter

27 Jan

Gertjan

Bart Spijkers (ZA2)

Juul Hebbing (ZA2)

Corne van Teulingen (ZA2)

Gertjan

Sluiten

 

 

FEBRUAI 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
3 Feb

Suzanne Spijker

Tonnyllia Stouten

Feiko Schenk

Ilona Schenk 

JimWelter (ZA2)
Openen

Feiko

10 Feb

Ineke Tediek

Michelle Lenoble

Gerrit Geerdink

Manus Peters

Jordy Wetzel (ZA2) 

Ineke

Gerrit

17 Feb

Nick Abbing (ZA2)

Jip van den Berge (ZA2)

Hank Gierman

Ilona Nijboer

Openen

Sluiten

24 Feb

Frans Brouwer

Paul Schilder

Ruud Hiemstra

Gregor Rezelman

Openen

Ruud

 

 

MAART 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
3 Mrt

Gerrit Hoep

Wouter Koopman

Senne Hiemstra

Bram Zwirs

Openen

Sluiten

10 Mrt

Christiaan Boezarooij (ZA2)

Arbo Borst (ZA2)

Floor Jongejan

Roel de Veer

Openen

Sluiten

17 Mrt

Els Boot

AnneMiek Reesink

Peter Langelaan

Anne Langelaan

Anoek Harder

Remco Agg

Els

Peter

24 Mrt

Erwin Elling(ZA2)

Rico Elscot (ZA2)

Feiko Schenk

Ilona Schenk

Openen

Feiko

31 Mrt

Siem Smit

Monique Kiefte

Juul Heebing

Teun Heebing(ZA2)

Siem

Sluiten

 

 

APRIL 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
7 Apr

Jordie Hekkema (ZA2)

Sjoerd Kerkhof (ZA2)

Gerrit Geerdink

Manus Peters

Geer de Moel (ZA2)

Openen

Gerrit

14 Apr

Suzanne Spijkers

Tonnylia Stouten

Hank Gierman

Ilona Nijboer

Openen

Sluiten

21 Apr

Ineke Tediek

Michelle Lenoble

Ruud Hiemstra

Gregor Rezelman

Bart Spijkers (ZA2)

Ineke

Ruud

28 Apr

Corne van Teulingen (ZA2)

Jim Welter (ZA2)

Openen

Sluiten

 

 

MEI 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
5 Mei

Frans Brouwer

Paul Schilder

Senne Hiemstra

Bram Zwirs

Openen

Sluiten

12 Mei

Gerrit Hoep

Wouter Koopman

Floor Jongejans

Roel de Veer

Openen

Sluiten

19 Mei

Gertjan

Jordy Wetzel (ZA2)

Peter Langelaan

Anne Langelaan

Anoek Harder

Remco Agg

Gertjan

Peter

26 Mei

Els boot

AnneMiek Reesink

Feiko schenk

Ilona Schenk

Els

Feiko

 

 

JUNI 2019

Datum
West
10:00 - 14:15
West
14:00 - 18:15
Openen
Sluiten
2 Jun Openen

Sluiten

9 Jun Openen

Sluiten

16 Jun Openen

Sluiten

23 Jun Openen

Sluiten