Programma Voetbal

Datum Tijd Nr Thuis Kleedk Uit Kleedk Vertrek Scheids / Chauf Veld Uitslag / Status
za 18-9 17:00 409 (B) Kleine Sluis 1 West 3-10 Monnickendam 1 West 8-9 R.A. (Raymond) Schipper veld 1 West A   Te spelen  
za 18-9 12:30 94677 (B) Kleine Sluis 2 West 3-10 Schagen United 3 West 6-7 S. (Stan) de Jong veld 1 West A   Te spelen  
za 18-9 13:45 95640 (B) Oosterend 2 Kleine Sluis 3 Sportpark Kleine Sluis   1  -  14
za 18-9 13:45 95640 (B) Kleine Sluis 3 Oost 1-2 Oosterend 2 (Oosterend is de thuisploeg) Oost 4-5 W. (Wesley) Jongejans Oost-A    
za 18-9 09:00 53343 Schagen United JO8 Groen Kleine Sluis JO8-1JM 08:00 Mooiman, Ortela, Vis Sportpark Groenoord   4  -  11
za 18-9 12:30 33926 Wieringermeer JO19-1 Kleine Sluis JO19-1 11:00 Holtz, Van der Meer, Mosch, Parisius Sportpark Belboei   2  -  3
za 18-9 12:30 94620 (B) HSV MO19-1 Kleine Sluis MO19-1 11:00 Van Gemeren, Groot, Jens, Peralta Garcia Sportpark Maalwater   4  -  3
za 18-9 14:30 22963 ZAP JO17-2 Kleine Sluis JO17-1 13:30 Gharbaran, Gouverneur, Mulder, Nieuwenburg, Smits Sportpark De Zwaluw   Te spelen  
za 18-9 12:30 73294 Kleine Sluis JO15-1JM West 1-2 VVS 46 JO15-1 West 4-5 Afgeschermd veld 2 West-B   2  -  1
za 18-9 09:00 61460 FC Den Helder JO15-3 Kleine Sluis JO15-2JM 07:45 Kops, Kruijff, Marees, Oudshoorn Sportpark Streepjesberg   Te spelen  
za 18-9 10:15 29444 Kleine Sluis JO10-1 Oost 1 HCSC JO10-2 Oost 2 veld 5 Oost BD 6-tallen   8  -  1
za 18-9 10:00 36015 Callantsoog JO10-1 Kleine Sluis JO10-2 09:00 van Lierop (Simon), van Lierop (Silver), Noordstrand Sportpark Callantsoog   7  -  3
za 18-9 10:15 59204 Kleine Sluis JO9-1 Oost 3 LSVV JO9-1 Oost 4 veld 6 Oost BC 6-tallen   1  -  8
za 18-9 12:30 48196 KSV JO14-1 Kleine Sluis JO14-1 11:00 Munster, an Paridon, Van Riessen, Sambo Sportpark De Kruising   5  -  2
za 18-9 09:00 24905 Kleine Sluis JO13-1JM West 1-2 VIOS-W JO13-2 West 4-5 M. (Mark) Mulder veld 3 Oost A   3  -  4
za 18-9 10:30 22995 Petten JO13-1 Kleine Sluis JO13-2JM 09:15 Kouwenberg, Van Luijk, Plagmeijer, Stellingwerf Sportpark De Pettemerkluft   7  -  0
za 18-9 11:15 22977 Kleine Sluis JO12-1 Oost 6 Schagen United JO12-2 Oost 7 TW (Dick) Ruitenburg veld 7 Oost BA 8-tallen   8  -  0
za 18-9 09:00 22352 FC Den Helder JO11-1 Kleine Sluis JO11-1 08:00 Boezerooij, Corveleijn, van Essen Sportpark Streepjesberg   Te spelen  
za 18-9 10:00 50833 Wieringerwaard JO9-1 Kleine Sluis JO9-2JM 09:00 Meijer, Pietal, van der Ploeg Sportpark Wieringerwaard   Te spelen  
za 18-9 08:45 74344 JVC JO12-1JM Kleine Sluis JO12-2 07:45 Doornbos, Duell, Osterop Sportpark JVC   2  -  7
 
zo 19-9 11:45 993 (B) Alliance '22 sv. 3 Kleine Sluis 2 Sportpark Alliance'22   Te spelen  
zo 19-9 11:00 91916 (B) Kleine Sluis 3 West 3-10 KGB 3 West 6-7 M. (Menno) Huisman veld 1 West A   Te spelen  
zo 19-9 14:00 92557 (B) Nieuwe Niedorp 4 Kleine Sluis 4 Sportpark Nieuwe Niedorp   Te spelen  
zo 19-9 13:00 92182 (B) Kleine Sluis 5 Oost 1-2 FC Den Helder 5 West 1-2 G. (Gijs) Roozendaal veld 1 West A   Te spelen  
zo 19-9 10:30 92641 (B) Succes 6 Kleine Sluis 6 Sportpark Succes   Te spelen  
zo 19-9 14:30 92338 (B) Schagen United VR1 ST Kleine Sluis/ZAP VR1 Sportpark Groenoord   Te spelen  

Veldindeling