Indeling gastheren en -vrouwen

 

Update:

03-01-2019
 
     Indeling gastheer/vrouw zaterdag Voorjaar 2019
                                                      Oost ochtend West middag            
Week Datum 08:00 - 13:00 uur 11:30 - 16:30 uur
3 zat 19 januari Wilbert van erp inhaal
Sanne van Erp (stagiaire) Dennis van der Eng
       
4 zat 26 januari Wilbert van Erp Erik de Haan
Sanne van Erp (stagiaire)
       
5 zat 2 februari Angelique Berbee Jacco Moolenaar
Emmy de Vroome
       
6 zat 9 februari Mark Borst Hielke de Jong
Monique van der Voort
       
7 zat 16 februari Wilbert van Erp Erik de Haan
Robert Jan Smit
       
8 zat 23 februari inhaal inhaal
Wilbert van Erp Dennis van der Eng
       
9 zat 2 maart vrij vrij
       
10 zat 9 maart Monique van der Voort Erik de Haan
Judith Mooijman
       
11 zat 16 maart Emmy de Vroome Jacco Moolenaar
Marij Stellingwerf
       
12 zat 23 maart Robert Jan Smit Ralph van den Brink
Mario Zijlstra
       
13 zat 30 maart inhaal inhaal
Wilbert van Erp Hielke de Jong
       
14 zat 6 april Mark Borst Dennis van der Eng
Monique van der Voort
       
15 zat 13 april Robert Jan Smit Jacco Moolenaar
Angelique Berbee
       
16 zat 20 april vrij (pasen) vrij (pasen)
       
17 zat 27 april vrij vrij
       
18 zat 4 mei inhaal inhaal
Wilbert van Erp Ralph van den Brink
       
19 za 11 mei Mark Borst Hielke de Jong
Emmy de Vroome
       
20 za 18 mei Mario Zijlstra Dennis van der Eng
Marij Stellingswerf
       
21 za 25 mei Robert Jan Smit Jacco Moolenaar
Monique van der Voort
       
22 za 1 juni inhaal + tentenkamp inhaal
Wilbert van Erp Hielke de Jong
       
23 za 8 juni inhaal + pinksteren inhaal + pinksteren
       

 

 

 

Indeling gastheer / vrouw zondag voorjaar 2019        Update van 02-01-19
Week Datum

West zondag ochtend  

09:30 - 13:00 uur

West zondag middag 

13:00 - 18:00 uur

 Week 03  zon 20 jan.  Jan Gruis  Dick Schenk
 Week 04  zon 27 jan.   Ben Buning  Gerard Kok
 Week 05  zon 03 feb.  Dick Schenk  Jan Beets
 Week 06  zon 10 feb.  Ben Buning  Gerard Kok
 Week 07  zon 17 feb.  Piet Jan Muntjewerf  Nico van Twuyver
 Week 08  zon 24 feb.  Dick Schenk  Jan Gruis
 Week 09  zon 03 mrt.  Gerard Kok  Jan Beets
 Week 10  zon 10 mrt.  Piet Jan Muntjewerf  Ben Buning
 Week 11  zon 17 mrt.  Jan Gruis  Nico van Twuyver
 Week 12  zon 24 mrt.  Ben Buning  Gerard Kok
 Week 13  zon 31 mrt.  Jan Beets  Dick Schenk
 Week 14  zon 07 apr.  Nico van Twuyver  Piet Jan Muntjewerf
 Week 15  zon 14 apr.  Jan Gruis  Jan Beets
 Week 16  maandag 22 apr.  Dick Schenk  Ben Buning
 Week 17  zon 28 apr.  Gerard Kok  Jan Beets
 Week 18  zon 05 mei.  Piet Jan Muntjewerf  Nico van Twuyver
 Week 19  zon 12 mei.  Jan Gruis  Jan Beets
 Week 20  zon 19 mei.  Ben Buning  Gerard Kok
 Week 21  zon 26 mei.  Nico van Twuyver  Piet Jan Muntjewerf