Teamleiders jeugd en senioren

Teamleiders Senioren en Jeugd seizoen 2019-2020

HT = Hoofd Trainer
HJT = Hoofd Jeugdtrainer
CJT = Coördinator Jeugdtrainer
C = Coördinator Vrouwenvoetbal

 Senioren
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 Zondag 1  Coach / Trainer  André Rijnders  06 -  14:00 Zondag 2de klasse
 Teambegeleider  Leen Oosterbaan
 Verzorger  
 Grensrechter  Sander vd Meer
-
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 Dames 1
 Coach / Trainer  Wim Smit  Aanwezig 14:30 Zondag 5de klasse
-
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 Zondag 2  Coach / Trainer  Michel Smit  06 - 5200 0280 11:30 Zondag 3de klasse
 Assistent coach  Norman Duyser
 Teambegeleider  Herbert de Haan
 Zondag 3  Coach / Trainer  Lars Pijnacker  06 3317 9766 12:30 Zondag 8ste klasse
 Zondag 4  Teambegeleider 12:30 Zondag 8ste klasse
 Zondag 5  Teambegeleider  Marcel vd Windt  06 - 5734 6353 11:00 Zondag 8ste klasse
-
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 Zaterdag 2  Teambegeleider  Niek Abbing   12:30 Zaterdag  6de klasse
-
 Junioren
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO19-1  Hoofd Jeugdleider  Johan van Aard  06 3032 5462 14:30 Zaterdag Hoofdklasse
 Jeugdleider  Marcel v Trappen
-
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO17-1  Hoofd Jeugdleider  René Heeringa 12:30 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  Jeroen Huliselan
 Grensrechter  Mark de Vries
-
 JO17-2   Jeugdleider  Ben Compter 14:30 Zaterdag 3de klasse
 Jeugdleider  Lars Pijnacker
 Grensrechter  Alfred Hartog
-
 Teams  Functie  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 MO17-1  Jeugdleider  Vlademir Peralta-Garcia 14:30 Zaterdag 4ste klasse
 Jeugdleider  Peter Rotteveel
 Grensrechter  In Ontwikkeling
 reserves  Wilbert van Gemeren en/of Arne Jens
-
 Teams  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO15-1  Hoofd Jeugdleider  Dirk Hijma 14:30 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  John van Riesen
 Grensrechter  Hans Provoost
-
  JO14-1  Jeugdleider  Patrick Nieuwenburg 12:30 Zaterdag 4de klasse
 Jeugdleider  Jan-Pieter van Kooten
 Grensrechter + reserve coach  Vacature
-
 Pupillen
 Teams  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO13-1  Hoofd Jeugdleider  Bart Vledder 10:15 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  Gert-Jan Mosch
 Grensrechter  Vacature
-
 JO13-2  Jeugdleider  Peter vd Voort 09:00 Zaterdag 3de klasse
 Jeugdleider  Vacature
 Grensrechter  Marco Plagmeijer
-
 JO13-3  Jeugdleider  Ed van der Pol 09:00 Zaterdag 3de klasse
 Jeugdleider  Ed van den Berg
 Grensrechter  André van Paridon
 reserve  Mike Bakker
-
 Teams  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO12-1  Jeugdleider  Marco de Boer 09:00 Zaterdag 4de klasse
 Jeugdleider  Johan van 't Zand
 reserve  Erik Kops
-
  JO11-1  Jeugdleider  Bennie Meertens 11:15 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  Marcel van Dalen
-
  JO11-2  Jeugdleider  Frank Winter 09:00 Zaterdag 3de klasse
 Jeugdleider  Richard de Waard
-
 Teams  Leiders  Telefoonnummer Thuiswedstrijden Wedstrijddag Klasse
 JO10-1  Hoofd Jeugdleider  Gerard Schenk  06 - 2061 5803 11:15 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  Bram Lubbers
 reserve  Dick Ruitenburg
 Spelbegeleider  Dick Ruitenburg
-
  JO10-2  Jeugdleider  Fritz Doornbos 11:15 Zaterdag 4de klasse
 Jeugdleider  Ivar Tolhuis
 Spelbegeleider  Vacature
-
  JO9-1  Jeugdleider  Rick Keijzer 10:15 Zaterdag 1ste klasse
 Jeugdleider  Rik Meijer
 reserve  Dagmar Blauen
 reserve  Klaas-Jan Biersteker
 Spelbegeleider  Vacature
-
  JO9-2  Jeugdleider  Edo Minnaart 09:00 Zaterdag 4de klasse
 Jeugdleider  Jeroen Bruynzeel
 Spelbegeleider  Vacature
-
  JO9-3  Jeugdleider  Richard vd Meulen 09:00 Zaterdag 10de klasse
 Jeugdleider  Vacature
 Spelbegeleider  Vacature
-
  JO8-1  Jeugdleider  Mark Borst 09:00 Zaterdag 2de klasse
 Jeugdleider  Marit Roozelaar
 Spelbegeleider  Vacature