Senioren | |||||
Teams | Functie | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse |
Zondag 1 | Coach | Remy Zoer | 14:00 | Zondag | 3de klasse |
Teambegeleider | John Vledder | ||||
Verzorger | |||||
Grensrechter | Roulatie | ||||
- | |||||
Teams | Functie | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse |
Dames 1 |
Coach Coach |
Arjan Bakker Wim Smit |
14:30 | Zondag | 5de klasse |
- | |||||
Teams | Functie | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse |
Zondag 2 | Coach | Johan van Aard / Marcel v Trappen | 11:30 | Zondag | 3de klasse |
Assistent coach | Norman Duyser | ||||
Teambegeleider | Herbert de Haan | ||||
Zondag 3 | Teambegeleider | Gerard Schenk | 11:00 | Zondag | 6ste klasse |
Zondag 4 | Teambegeleider | Wim Smit Jr | 13:00 | Zondag | 8ste klasse |
Zondag 5 | Teambegeleider | Lars Pijnacker | 13:00 | Zondag | 8ste klasse |
Zondag 6 | Teambegeleider | Bart Dijkhuizen / Robert Jongejan | 11:00 | Zondag | 8ste klasse |
- | |||||
Teams | Functie | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse |
Zaterdag 2 | Teambegeleider | Niek Abbing en Corné van Teulingen | 12:30 | Zaterdag | 6de klasse |
Zaterdag 3 | Teambegeleider | Simon Kerhof | 12:30 | Zaterdag | 6de klasse |
- | |||||
Junioren | |||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO19-1 | Jeugdleider | Patrick Nieuwenburg | 14:30 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Thom Deutekom | ||||
Grensrechter | Ringo Smits | ||||
- | |||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO17-1 | Hoofd Jeugdleider | Dick Ruitenburg | 14:30 | Zaterdag | Hoofdklasse |
Jeugdleider | Arnold van Trier | ||||
Grensrechter | Denzel Parisius | ||||
- | |||||
JO17-2 | Jeugdleider | Martin Benjamins | 12:30 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Edwin Oudshoorn | ||||
Grensrechter | Roulatie ouders indien niet vast | ||||
- | |||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO15-1 | Hoofd Jeugdleider | Ed van der Pol | 12:30 | Zaterdag | 1ste klasse |
Jeugdleider | Marcel van Dalen | ||||
Grensrechter | Jeroen Scheltis | ||||
- | |||||
JO15-2 | Jeugdleider | Johan van ´t Zand | 10:30 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Richard de Waard | ||||
Grensrechter | Roulatie ouders indien niet vast | ||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO14-1 | Jeugdleider | Gerard Schenk | 10:30 | Zaterdag | Hoofdklasse |
Jeugdleider | Bram Lubbers | ||||
Grensrechter | Roulatie ouders indien niet vast | ||||
- | |||||
JO14-2 | Jeugdleider | Ivar Tolhuis | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Bob Elayb | ||||
Grensrechter | Roulatie ouders indien niet vast | ||||
- | |||||
Pupillen | |||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO13-1 | Hoofd Jeugdleider | Dirk Hijma | 10:15 | Zaterdag | 1ste klasse |
Jeugdleider | Mark Borst | ||||
- | |||||
JO12-2 | Jeugdleider | Marianne Dirksen | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | José Hager | ||||
Jeugdleider | Patrick den Das | ||||
- | |||||
Teams | Leiders | Thuiswedstrijden | Wedstrijddag | Klasse | |
JO11-1 | Jeugdleider | Bart van Lierop | 11:15 | Zaterdag | 1ste klasse |
Jeugdleider | Peter Smit | ||||
reserve jeugdleider | Richard Winter | ||||
- | |||||
JO11-2 | Jeugdleider | Jeroen Meijer | 10:15 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Marco Dorsman | ||||
- | |||||
JO11-3 | Jeugdleider | Rick Keijzer | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Bart Meijer | ||||
Jeugdleider | Debbie de Waard | ||||
- | |||||
JO10-1 | Jeugdleider | Bart van Rijn | 10:15 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Yvonne Tromp of Gerard Nieuwenhuizen | ||||
reserve jeugdleider | Agnetha Holtz | ||||
Spelbegeleider | Vacature, roulatie ouders of coach | ||||
- | |||||
JO9-1 | Jeugdleider | Frank Waag | 11:15 | Zaterdag | 1ste klasse |
Jeugdleider | Jesper Seegers | ||||
Spelbegeleider | Vacature, roulatie ouders of coach | ||||
- | |||||
JO9-2 | Jeugdleider | Johan van Dalen | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Bart Dijkhuizen | ||||
Spelbegeleider | Vacature, roulatie ouders of coach | ||||
- | |||||
JO9-3 | Jeugdleider | Justin Denkers | 10:15 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Dave de Haan |
||||
Spelbegeleider | Vacature, roulatie ouders of coach | ||||
JO9-4 | Jeugdleider | Sebastiaan Ijzer | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Ronald van Loon | ||||
/////////////////////// | /////////////////////////////////////// | ///////////////////////////////////////////////////////////////////// | ///////////////////////////// | /////////////////// | /////////////////// |
JO8-1 | Jeugdleider | Nynne Jansen | 09:00 | Zaterdag | 4de klasse |
Jeugdleider | Peter Dorsman | ||||
reserve jeugdleider | Nicole Spoolder | ||||
Spelbegeleider | Vacature, roulatie ouders of coach | ||||
- | |||||
JO7 | Jeugdleider | Sebastiaan IJzer (Coördinator) | Aangestuurd en in overleg vanuit groeps-app! | N.v.t. |
© 2012 - 2024
Sportvereniging Kleine Sluis