Teamleiders jeugd en senioren

 

Teamleiders Senioren en Jeugd 2018-2019

Senioren
Zondag 1

Begeleiding:
Trainer/coach: Remy Zoer (06) 12 02 73 66

Teambegeleider: Ron Vermeulen (06) 20 50 60 35
Teambegeleider: Leen Oosterbaan (06) 36 53 37 71
Verzorger:
Assistent scheidsrechter: Sander van der Meer (06)

Thuiswedstrijd:
zondag 14.00

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Zondag Dames 1

Begeleiding:
Coach: Wim Smit (06) 12 76 21 18

Thuiswedstrijd:
zondag 14.00

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Zondag 2

Begeleiding:
Coach : Herbert de Haan (06) 46 34 72 35

Coach/trainer: Michel Smit (06) 52 00 02 80

Thuiswedstrijd:
zondag 11.30

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Zondag 3

Begeleiding:
Teambegeleiding: 

Coach: Lars Pijnacker (06) 33 17 97 66

Thuiswedstrijd:
zondag 14.00

Trainingsdag:
woensdag 20.00-21.30

Zondag Veteranen (35+) 1

Begeleiding:
Teambegeleiding : Marcel van der Windt (06) 57 34 63 53

Thuiswedstrijd:
zondag 11.00

Trainingsdag:
woensdag 20.00-21.30

Zaterdag 2

Begeleiding:
Teambegeleiding : Stefan Opgelder (06)  57 78 71 47

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Junioren
Junioren JO19-1

Begeleiding:
Hoofd Jeugdleider : Johan van Aard (06) 30 32 54 62

Jeugdleider : Marcel van Trappen

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 20.00-21.30

Junioren JO19-2

Begeleiding:
Jeugdleider : René Winter

Jeugdleider : Jeroen Melkert

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 20.00-21.30

Junioren JO17-1

Begeleiding:
Hoofd Jeugdleider : René Heeringa (06) 27 86 18 59

Jeugdleider : Jeroen Huliselan

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Junioren JO17-2

Begeleiding:
Jeugdleider : Brian Haneman
Jeugdleider: Alexander Buijs
Vlagger : Alfred Hartog

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 20.00-21.30

Junioren MO17-1

Begeleiding:
Jeugdleider: Vladimir Peralta Carsia

Jeugdleider: Peter Rotteveel

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18:45-20.00

Junioren JO15-1

Begeleiding:
Hoofd Jeugdleider : John Vledder (06) 12 96 85 41
Jeugdleider : Ben Compter

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.30-20.00

Junioren JO15-2

Begeleiding:
Jeugdtrainer / jeugdleider : Wim Verweij
Jeugdtrainer / jeugdleider : Vacant

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.30-20.00

Junioren MO15-1

Begeleiding:
Jeugdleider :  Wilbert van Gemeren
Jeugdleider :  Arne Jens

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18:45-20.00

Pupillen
Puillen JO13-1

Begeleiding:
Jeugdleider :  Hans Bolt
Jeugdleider :  Vacant

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.30-20.00

Pupillen JO13-2

Begeleiding:
Jeugdleider :  Frank Winter
Jeugdleider :  Karin de Wit

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdagag 18.30-20.00

Pupillen JO12-1

Begeleiding:
Jeugdleider :  Edwin Oudshoorn
Jeugdleider :  Mark Borst

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.30-20.00

Pupillen JO11-1

Begeleiding:
Jeugdleider :  Ed van den Berg
Jeugdleider : Cor-Jan Marees

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO11-2

Begeleiding:
Jeugdleider :  André van Paridon
Jeugdleider :  John van Riessen

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO11-3

Begeleiding:
Jeugdleider :  Gert-Jan Mosch
Jeugdleider :  Rik van Kuijeren

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO11-4

Begeleiding:
Jeugdleider :  Marco Plagmeijer
Jeugdleider :  Marco de Boer

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO10-1

Begeleiding:
Jeugdleider :  Bennie Meertens
Jeugdleider :  Marcel van Dalen

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO10-2

Begeleiding:
Jeugdleider :  Richard de Waard
Jeugdleider :  Johan van 't Zand

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
dinsdag en donderdag 18.00-19.00

Pupillen JO9-1    

Begeleiding:
Jeugdleider : Gerard Schenk (06-20 61 58 03)
Jeugdleider : Bram Lubbers

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.00-19.00

Pupillen JO9-2    

Begeleiding:
Jeugdleider :  Marijn Peters
Jeugdleider : Daan Holman

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.00-19.00

Pupillen JO8-1    

Begeleiding:
Jeugdleider :  ???
Jeugdleider : Rik Meijer (om de week)

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.00-19.00

Pupillen JO8-2

Begeleiding:
Jeugdleider : Edo Minnaard
Jeugdleider :Rick Keijzer

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.00-19.00

Pupillen JO7-1    

Begeleiding:
Jeugdleider : Ben Smit

Thuiswedstrijd:
zaterdag

Trainingsdag:
maandag en woensdag 18.00-19.00