Programma Voetbal

Datum Tijd Nr Thuis Kleedk Uit Kleedk Vertrek Scheids / Chauf Veld Uitslag / Status
za 30-11 12:30 75051 Kleine Sluis 2 (zat) West3 Dirkshorn 2 West3 H (Hans) Mulder veld 2 West-B   1  -  3
za 30-11 12:30 34015 Kleine Sluis JO19-1 West9 Reiger Boys JO19-1 West9 E. (Erwin) Spijkers veld 1 West A   1  -  1
za 30-11 14:30 54962 KSV JO17-1 Kleine Sluis JO17-1 13:00 Beerse, Huiberts, Struikenkamp, Vergunst Sportpark De Kruising   2  -  1
za 30-11 14:30 55469 Kleine Sluis JO17-2G West8 Con Zelo JO17-1 West8 J. (Job) Oosterbaan veld 4 Oost C   0  -  1
za 30-11 12:30 83735 Kleine Sluis MO17-1 West4 Kolping Boys MO17-2 West4 M. (Mark) Langebeeke veld 4 Oost C   1  -  6
za 30-11 11:15 64001 Kaagvogels JO14-1 Kleine Sluis JO14-1 10:00 Balasundaram, Smits, Verweij, Winter, Wouters Sportcomplex de Caegh   7  -  2
za 30-11 14:30 57638 Kleine Sluis JO15-1 West7 Kolping Boys JO15-2 West7 H (Hans) Mulder veld 1 West A   0  -  1
za 30-11 11:00 60380 Kleine Sluis JO13-1G West4 LSVV JO13-1 West4 S. (Sam) de Vries Oost-C   0  -  3
za 30-11 10:45 59308 JVC JO13-2 Kleine Sluis JO13-2 9:30 Bakker, Peralta Garcia,Verveer, Van der Voort Sportpark JVC   6  -  0
za 30-11 11:00 137089 Kleine Sluis JO10-1 Oost6 FC Den Helder JO10-1 Oost6 Oost BC 6 tallen   1  -  3
za 30-11 11:00 128356 Kleine Sluis JO10-2 Oost4 Kolping Boys JO10-3 Oost4 Oost BD 6 tallen   7  -  10
za 30-11 09:00 123353 FC Den Helder JO11-3 Kleine Sluis JO11-2 08:00 Waard, Winter, Snoek Sportpark Streepjesberg   5  -  4
za 30-11 10:00 131197 KSV JO9-1 Kleine Sluis JO9-1 09:00 Meijer, Bentum, Biersteker Sportpark De Kruising    
za 30-11 09:00 62398 Kleine Sluis JO13-3G West3 Blokkers De JO13-2G West3 D. (Danny) Hansen Oost-C   1  -  0
za 30-11 11:30 121437 Succes JO12-1 Kleine Sluis JO12-1 10:30 Kops, Timmer, Winter Sportpark "Succes"   2  -  3
za 30-11 11:00 123639 Kleine Sluis JO11-1 Oost7R FC Den Helder JO11-2 Oost7R Afgeschermd veld 7 Oost BA 8-tallen   3  -  0
za 30-11 09:00 129995 Kleine Sluis JO9-2 Oost5L Geel-Zwart JO9-2 Oost5L Oost BC 6 tallen   3  -  1
za 30-11 09:00 134180 Kleine Sluis JO8-1G Oost7L JVC JO8-2 Oost7L Oost BD 6 tallen   3  -  5
za 30-11 10:00 134196 FC Den Helder JO8-3 Kleine Sluis JO8-2 09:00 Bachet, Janse, Jonker Sportpark Streepjesberg    
 
zo 1-12 14:00 24632 Spirit 30 (SC) 1 Kleine Sluis 1 Sportpark Spirit'30   2  -  1
zo 1-12 11:00 26753 JVC 2 Kleine Sluis 2 Sportpark JVC   2  -  2
zo 1-12 12:30 103165 Kleine Sluis 3 (zon) West5 Wiron 3 West5 H (Hans) Mulder veld 2 West-B   3  -  1
zo 1-12 12:30 103183 Kleine Sluis 4 (zon) West4 Schagen United 7 West4 J. (Jan) Gruis veld 1 West A   2  -  0
zo 1-12 11:00 101100 Succes 5 Kleine Sluis 5 Sportpark "Succes"   6  -  0
zo 1-12 14:30 106345 Kleine Sluis ST Kleine Sluis/ZAP VR1 West8 Zeevogels VR2 West8 W.S. (Wiebe) Boonstra veld 1 West A   3  -  0

Veldindeling