Programma informatie

Afdeling Datum Tijd Veld Thuis Kleed kamer Uit Kleed kamer Scheidsrechter Status
Voetbal za 26-5 09:00 veld 1 Oost-A Kleine Sluis JO13-1G veld- Hollandia T JO13-1 veld- H (Hans) Mulder
Voetbal za 26-5 09:00 veld 2 Oost-B Kleine Sluis JO11-4G ZAP JO11-4 T. (Tim) Sanderse
Voetbal za 26-5 09:00 veld 2 Oost-B Kleine Sluis JO10-3 veld- Wiron JO10-1 veld- Afgeschermd
Voetbal za 26-5 09:00 veld 3 Oost-BD Kleine Sluis JO9-1 veld- Sporting Andijk JO9-1 veld- Scheids
Voetbal za 26-5 09:00 veld 4 Oost-C Kleine Sluis MO13-1 veld- Medemblik MO13-1 veld- Z. (Zoe) Born Tijd
Voetbal za 26-5 10:15 veld 2 Oost-B Kleine Sluis JO11-2 veld- V.V. Bergen JO11-2 veld- Afgeschermd
Voetbal za 26-5 11:00 veld 1 Oost-A Kleine Sluis MO15-1 veld- V.V. Bergen MO15-1 veld- S. (Sam) de Vries Tijd
Voetbal za 26-5 11:00 veld 4 Oost-C Kleine Sluis JO13-2 veld- ST Schagen/SRC JO13-4 veld- P. (Pim) Langelaan
Voetbal za 26-5 11:15 Kleine Sluis JO11-1G - VVS 46 JO11-1 - Uitgesteld vanwege beker Afgelast
Voetbal za 26-5 11:15 veld 2 Oost-B Kleine Sluis JO11-1G veld- Pancratius Rksv JO11-2 veld- S. (Stan) de Jong
Handbal za 26-5 12:30 Kleine Sluis F2 Vrone F2 Eva Oosterbaan
Voetbal za 26-5 12:30 veld 1 Oost-A Kleine Sluis JO17-3 veld- ST Schagen/SRC JO17-3 veld- J. (Jan) Gruis
Voetbal za 26-5 12:30 veld 5 West-A Kleine Sluis MO17-1 veld- Succes MO17-1 veld- H. (Hielke) de Jong
Korfbal za 26-5 12:45 West-D Kleine Sluis D1 12-13 DTS (E) D1 11-14
Handbal za 26-5 13:00 Kleine Sluis DC1 KSV DC1 Robin Batenburg
Handbal za 26-5 13:30 Kleine Sluis F1# Aeno F1 Angela van Lang
Korfbal za 26-5 14:00 West-D Kleine Sluis 2 12-13 Rapid 6 11-14
Voetbal za 26-5 14:30 veld 1 Oost-A Kleine Sluis JO17-1 veld- DTS JO17-1 veld- Afgeschermd
Voetbal za 26-5 14:30 veld 5 West-A Kleine Sluis JO19-1G veld- Blokkers De JO19-1 veld- H (Hans) Mulder
Korfbal za 26-5 15:30 West-D Kleine Sluis 1 12-13 DKV (ij) 3 11-14
Handbal za 26-5 19:15 Veld1 Kleine Sluis DS1 West1 Sporting S/SSV DS3 West4 Sonja Brasser
Handbal za 26-5 19:15 Veld2 Kleine Sluis DB1 West2 DSO DB2 West5 Sandra Hogervorst/Nanda Mulder
 
Voetbal zo 27-5 11:00 veld 5 West-A Kleine Sluis 2 (zon) Con Zelo 2 S. (Stan) de Jong
Voetbal zo 27-5 14:00 veld 5 West-A Kleine Sluis 1 (zon) Vrone 1 Y. (Youssouf) Wardougan
 
Handbal ma 28-5 19:30 Kleine Sluis DMW1 Schagen DMW1 Nico Batenburg
Handbal ma 28-5 19:30 Kleine Sluis DMW2 Geel Zwart DMW3 Patrick Hogervorst