Update: | 11-03-2024 |
||||||||
Indeling gastheer/vrouw zaterdag voorjaar 2024 | |||||||||
West ochtend | West middag | ||||||||
Week | Datum | 08:00 - 12:00 uur | 12:00 - 16:30 uur | ||||||
03 |
zat 20 januari |
|
|
||||||
Isabella | |||||||||
04 | zat 27 januari | Wilbert van Erp | Hielke de Jong | ||||||
|
|||||||||
05 | zat 03 februari | Mark Borst |
|
||||||
|
|||||||||
06 | zat 10 februari |
|
|
||||||
|
|||||||||
07 | zat 17 februari |
|
|
||||||
|
|||||||||
08 | zat 24 februari |
|
|
||||||
|
|||||||||
09 | zat 02 maart | Nicole Gouverneur |
|
||||||
|
|
||||||||
10 | zat 09 maart | Wilbert van Erp |
|
||||||
|
|
||||||||
11 | zat 16 maart |
|
|
||||||
|
|||||||||
12 | zat 23 maart |
|
|
||||||
|
|||||||||
13 | zat 30 maart |
|
|
||||||
14 | zat 06 april |
|
|
||||||
|
Lucas | ||||||||
15 | zat 13 april |
|
Monique Vieveen | ||||||
|
|||||||||
16 | zat 20 april |
|
|
||||||
17 | zat 27 april |
|
|
||||||
|
|||||||||
18 | zat 04 mei |
|
|
||||||
19 | za 11 mei |
|
|
||||||
|
Lucas | ||||||||
20 | za 18 mei |
|
|
||||||
21 | za 25 mei |
|
|
||||||
22 |
za 01 juni |
|
|
||||||
23 |
za 08 juni |
||||||||
Indeling gastheer zondag voorjaar 2024. |
Update van 08-02-2024 | ||||
Week | Datum | Zondag morgen | TIJD | Zondag middag | TIJD |
Week 02 | Zondag 14 januari | Nico van Twyver | 10:00 - 13:00 | Nog geen wedstrijden | 13:00 - 16:00 |
S-3 | |||||
Week 03 |
Zondag 21 januari | Jan Gruis | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 |
S-6 | VR-1 | ||||
Week 04 | Zondag 28 januari | Piet Jan Muntjewerf | 10:00 - 13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-3 | S-1, S-4, S-5 | ||||
Week 05 |
Zondag 4 februari |
Gerard Kok | 10:00 - 13:00 | Nog geen wedstrijden | 16:00 - 19:00 |
S-3 | |||||
Week 06 |
Zondag 11 februari |
Nico van Twuyver | 10:00 - 13:00 | Jan Gruis | 13:00 - 16:00 |
S-2, S-6 | S-4, S-5 | ||||
Week 07 |
Zondag 18 februari |
Jan Beets | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 |
S-3, S-6 | VR-1 | ||||
Week 08 |
Zondag 25 februari |
Nico van Twuyver | 10:00 - 13:00 | Piet Jan Muntjewerf | 13:00 - 16:00 |
S-2 | S-1, S-4 | ||||
Week 09 |
Zondag 03 maart |
Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Jan Gruis | 13:00 - 16:00 |
S-4, S-5 | |||||
Week 10 |
Zondag 10 maart |
Nico van Twyver | 10:00 - 13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-2, S-6 | S-1, VR-1 | ||||
Week 11 |
Zondag 17 maart |
Jan Gruis | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 |
S-3 | S-4, S-5 | ||||
Week 12 |
Zondag 24 maart |
Piet jan Muntjewerf | 10:00 - 13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-2, S-6 | S-1, VR-1 | ||||
Week 13 |
Maandag 01 april |
Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 |
2e Paasdag | S-1 | ||||
Week 14 |
Zondag 07 april |
Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Jan Gruis | 13:00 - 16:00 |
S-4, S-5 | |||||
Week 15 |
Zondag 14 april |
Nico van Twyver | 10:00 -13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-2, S-6 | S-1, VR-1 | ||||
Week 16 |
Zondag 21 april |
Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Jan Gruis | 13:00 - 16:00 |
S-4, S-5 | |||||
Week 17 |
Zondag 28 april |
Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Piet jan Muntjewerf | 13:00 - 16:00 |
S-1 | |||||
Week 18 |
Zondag 05 mei |
Jan Gruis | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 |
S-3, S-6 | VR-1 | ||||
Week 19 |
Zondag 12 mei |
Nico van Twyver | 10:00 - 13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-2 | S-1, S-4, S-5 | ||||
Week 20 | Maandag 20 mei | Nog geen wedstrijden | 10:00 - 13:00 | Nog geen wedstrijden | 13:00 - 16:00 |
Pinksteren | Pinksteren | ||||
Week 21 | Zondag 26 mei | Jan Gruis | 10:00 - 13:00 | Jan Beets | 13:00 - 16:00 |
S-3, S-6 | S-1, VR1 | ||||
Week 22 | Zondag 02 juni | Nico van Twyver | 10:00 - 13:00 | Piet Jan Muntjewerf | 13:00 - 16:00 |
S-2 | VR1 | ||||
Week 23 | Zondag 09 juni | 10:00 - 13:00 | Gerard Kok | 13:00 - 16:00 | |
S-4, VR1 | |||||
Week 24 | Zondag 16 juni | 10:00 - 13:00 | 13:00 - 16:00 | ||
Week 25 | Zondag 23 juni | 10:00 - 13:00 | 13:00 - 16:00 | ||
© 2012 - 2024
Sportvereniging Kleine Sluis