ZAP Wintertoernooi 2016-2017

Op zaterdag 7 januari 2017 start het jaarlijkse VG winterzaalvoetbaltoernooi weer. Dit toernooi wordt geoganiseerd door ZAP met dit jaar als deelnemende verenigingen: ZAP, Kleine Sluis en Wieringerwaard. Wil je op de hoogte blijven van actuele uitslagen en standen klik dan op deze link. Hiermee word je doorverwezen naar de site van ZAP. Onder het kopje "Activiteiten" vind U het programma, de uitslagen en de standen. Hieronder volgt de complete teamindeling, de pouleindeling n het programma.

 

Pouleindelingen JO13/JO11/JO9
Poule D1 Poule D2
Wieringerwaard   Yong Li Belting Wieringerwaard Kuiper Sloopwerken
Wieringerwaard   By the Way Reclame Wieringerwaard Wiba Banden
Kleine Sluis JO13-2 A   Juventus Kleine Sluis JO13-3 A Barcelona
Kleine Sluis JO13-2 B   AC Milan Kleine Sluis JO13-3 B Villarreal
ZAP   AS Roma Kleine Sluis JO11-1 Espanyol
ZAP   Lazio ZAP Real Madrid
ZAP   Napoli ZAP Sevilla
Poule E1 Poule E2
Wieringerwaard   Van der Eng Schilders Kleine Sluis Liverpool
Kleine Sluis   Bayern Munchen Kleine Sluis Arsenal
Kleine Sluis   FC Koln Kleine Sluis JO9-1 Watford
Kleine Sluis   Hamburger SV Klein Sluis MO-11-1 Southampton
ZAP     Hertha BSC ZAP Chelsea
ZAP     Schalke 04 ZAP Manchester Ciry
ZAP     Borussia Dortmud ZAP Everton
Poule F1 Poule F2
Wieringerwaard   De Telefoonman Wieringerwaard Kieftenburg Bestratingen
Kleine Sluis   Ajax Kleine Sluis VVV
Kleine Sluis   PSV Kleine Sluis MVV
Kleine Sluis   Heerenveen Kleine Sluis Jong PSV
Kleine Sluis   Twente Kleine Sluis NAC
ZAP     Feijenoord ZAP Jong Ajax
ZAP     AZ ZAP FC Volendam

 

                           Indeling teams ZAP winterzaalvoetbaltoernooi 2016-2017         JO13 (D Pupillen)
D2 A     Poule D1 D2 B     Poule D1 D3 A     Poule D2 D3 B     Poule D2
Zaal naam:   Juventus Zaal naam:   AC Milan Zaal naam:   Barcelona Zaal naam:   Villarreal
                           
Sem   Bos Pim v.d.   Geest Dinand   Akkermans Tijs de   Boer
Teun   Brekelmans Nigel   Groot Martijn   Benjamins Ray   Duyzer
Tijn   Dietvors Keith   Hagedoorn Denzel   Parisius Freek   Kapiteijn
Bono v.d.   Ploeg Mark   Mulder Tom v.d.   Plas Jeremy   Mulder
Mees v.   Riessen George   Schagen Milan   Vergunst Jim   Zwirs
David   Timmer Rick   Steenbeek Sem   Verweij Skip   Zwirs
          Jack       Tiebie                    
                                   
Coach:   Marco Dietvors Coach:   Sil Groot Coach:   Wim Verweij Coach:   Corné Kapiteijn
        Monique Hagedoorn
E1       Poule D2
Zaal naam:   Espanyol
         
Mirte v.   Bentum
Candice   Elyab
Lucas   Fasse
Lucas   Gouwenburg
Jesper v.   Kooten
Djemano   Minneboo
Sam   Rosloot
Lars   Schook
Denis   Stulen
         
Coach:   Erwin v. Bentum
    Jan Pieter v. Kooten

 

 

       Indeling teams ZAP winterzaalvoetbaltoernooi 2016-2017       JO11 (E Pupillen)
        Poule E1         Poule E1         Poule E1
Zaal naam:   Bayern München Zaal naam:   FC. Köln Zaal naam:   Hamburger S.V.
                             
Morris   Dekker Bart   Benjamins Twan   Born
Jordy   Donker Thomas   Borst Marley   Gharbaran
Jamie   Nieuwenburg Quinn v.   Bragt Zep v.   Leeuwen
Devon   Parisius Rick   Gerssen Senna   Oudshoorn
Vince   Parisius Kain   Oversteegen Justin v.   Teulingen
Toon   Winter Celsa   Temme Stan   Tijsen
          Giel   Voorthuijsen      
                     
Coach:   Patrick Nieuwenburg Coach:   Martin Benjamins Coach:   Edwin Oudshoorn
        Poule E2         Poule E2 JO9-1       Poule E2 MO11-1     Poule E2
Zaal naam:   Liverpool Zaal naam:   Arsenal Zaal naam:   Watford Zaal naam:   Southampton
                                       
Ismaan   Abdidek Achmed   Alhaddar Jasmijn   Beerse Jade   Compter
Alaa   Alhaj Akil Abi   Arumuganathan Sara v.d.   Berg Liz   Duyzer
Stijn   Borst Naji Hajo   Bashar   Tijs   Kentin Mila   Groot
Stef   Brouwer Ilias   Holtz Dirk-Pieter   Marees Nova   Keijer
Jaro   Peralta Garcia Ryan   Idema Naud   Mosch Lisa v.   Kooten
Wout v.d.   Ploeg Rico   Meijer Dyron   Sambo Cindy   Moolenaar
Mik   Smits Mitchel   Reis Daan   Sanderse Jelena   Peralta Garcia
Kevin de   Vries Tim v.d.   Roost Jordy v.   Tongerlo Nanou   Ruitenburg
Twan   Zoer           Brian   Wiersma Claire   Schepers
                  Amy   Tacx
                              Anouk   Vergunst
                                       
Coach:   Ringo Smits Coach:   Lucien Reis Coach:   Chris Kentin Coach:   Mariëlle Molenaar
        Gert-Jan Mosch
Indeling teams ZAP winterzaalvoetbaltoernooi 2016-2017       JO9 (F Pupillen)
        Poule F1         Poule F1         Poule F1         Poule F1
Zaal naam:   Ajax Zaal naam:   PSV Zaal naam:   Heerenveen Zaal naam:   Twente
                                       
Dean   Bakker Jayden   Bruinzeel Omar   Alhaj Akil Jesse v.   Dijk
Jim   Broers Olivier   Holman Reamon   Borst Cas   Eizinga
Lucas   Deken Michiel   Knapen Jochem   Dekker Ruben   Kruiff
Milan   Keijzer Maud   Lubbers Jude   Kerkhof Sofie   Reesink
Sylvester   Koelman Giel   Mooiman Stan   Kops Hidde v.   Riessen
Jens v.   Kuijeren Tars v.   Paridon Stan   Melkert Ties   Verbrugge
Daan   Nouri Jelmer-Huub   Tolhuis Esmee   Winter Tijn v. 't   Zand
                                       
Coach:   Rick Keijzer Coach:   André van Paridon Coach:   Erik Kops Coach:   Johan van 't Zand
        Ard Jan Dekker         Arjan Rempt
        Poule F2         Poule F2         Poule F2         Poule F2
Zaal naam:   VVV Zaal naam:   MVV Zaal naam:   Jong PSV Zaal naam:   NAC
                                       
Devlin   Snoek Ali   Alhaj Akil Daan   Biersteker Kayne   Boezerooij
Koen   Blaauboer Billy v.   Bragt Cep v.   Essen Andreas   Hajo
Roy   Donker Steef   Meertens Jip v.   Essen Pip v.   Kuijeren
Thijmen v.   Teulingen Teun   Plagmeijer Noah   Fleminks Alexander v.   Luijk
Wessel   Tolhuis Dylan   Reis Kian   Schenk Pim   Peters
Stan d.   Waard Dylan   Tacx Bas   Weijers Jard   Ruitenburg
Tygo d.   Waard Jaap   Tiel Jan   Winter Abdulmalik   Alhaddar
                                       
Coach:   Richard de Waard Coach:   Bennie Meertens Coach:   Dagmar Blaauen Coach:   Dick Ruitenburg
        Gerard Schenk          

 

Zaterdag 7 januari 2017            
Hele Veld 08:30 - 08.55   By the Way Reclame  - Napoli
08.55 - 09.20   AC Milan - AS Roma
09.20 - 09.45   Juventus - Napoli
09.45 - 10.10   By the Way Reclame  - AC Milan
10.10 - 10.35   AS Roma - Lazio
10.35 - 11.00   Yong Li Belting - Juventus
11.00 - 11.25   Villarreal - Espanyol
11.25 - 11.50   Wiba Banden - Real Madrid
11.50 - 12.15   Kuiper Sloopwerken - Villarreal
12.15 - 12.40   Espanyol - Real Madrid
12.40 - 13.05   Wiba Banden - Sevilla
13.05 - 13.30   Kuiper Sloopwerken - Barcelona
Zaterdag 14 januari 2017
Hele Veld 08.30 - 08.55   Villarreal - Sevilla
08.55 - 09.20   Kuiper Sloopwerken - Real Madrid
09.20 - 09.45   Wiba Banden - Villarreal
09.45 - 10.10   Barcelona - Espanyol
10.10 - 10.35   Juventus - AS Roma
10.35 - 11.00   Yong Li Belting - AC Milan
11.00 - 11.25   By the Way Reclame - Lazio
11.25 - 11.50   AC Milan - Napoli
11.50 - 12.15   Yong Li Belting - Lazio
Veld 1 12.30 - 12.55   Hamburger SV - Schalke 04
12.55 - 13.20   Van der Eng Schilders - FC Koln
13.20 - 13.55   Bayern Munchen - Schalke 04
Veld 2 12.30 - 12.55   Liverpool - Watford
12.55 - 13.20   Southampton - Manchester City
13.20 - 13.55   Arsenal - Everton
Zaterdag 21 januari 2017
Hele Veld 08.30 - 08.55   AC Milan - Lazio
08.55 - 09.20   By the Way Reclame - Juventus
09.20 - 09.45   Yong Li Belting - Napoli
09.45 - 10.10   By the Way Reclame - AS Roma
10.10 - 10.35   Wiba Banden - Espanyol
10.35 - 11.00   Kuiper Sloopwerken - Sevilla
11.00 - 11.25   Wiba Banden - Barcelona
11.25 - 11.50   Villarreal - Real Madrid
11.50 - 12.15   Barcelona - Sevilla
Veld 1 12.30 - 12.55   Ajax - Heerenveen
12.55 - 13.20   PSV - Feijenoord
13.20 - 13.55   Heerenveen - AZ
Veld 2 12.30 - 12.55   VVV - Jong PSV
12.55 - 13.20   Kieftenburg Bestratingen - FC Volendam
13.20 - 13.55   MVV - Jong Ajax
Zaterdag 28 januari 2017            
Hele Veld 08.30 - 08.55   Kuiper Sloopwerken - Wiba Banden
08.55 - 09.20   Barcelona - Villarreal
09.20 - 09.45   Kuiper Sloopwerken - Espanyol
09.45 - 10.10   Barcelona - Real Madrid
10.10 - 10.35   Espanyol - Sevilla
10.35 - 11.00   Lazio - Napoli
11.00 - 11.25   Real Madrid - Sevilla
11.25 - 11.50   AS Roma - Napoli
11.50 - 12.15   Juventus - Lazio
12.15 - 12.40   Yong Li Belting - AS Roma
12.40 - 13.05   Juventus - AC Milan
13.05 - 13.30   Yong Li Belting - By the Way Reclame
prijsuitreiking JO13
Zaterdag 4 februari 2017
Veld 1 08.00 - 08.25   Van der Eng Schilders - Bayern Munchen
08.25 - 08.50   FC Koln - Hamburger SV
08.50 - 09.15   Van der Eng Schilders - Hertha BSC
09.15 - 09.40   Hamburger SV - Borussia Dortmud
09.40 - 10.05   FC Koln - Schalke 04
10.05 - 10.30   Hertha BSC - Borussia Dortmud
10.30 - 10.55   De Telefoonman - AZ
10.55 - 11.20   PSV - Twente
11.20 - 11.45   De Telefoonman - Feijenoord
11.45 - 12.10   PSV - AZ
12.10 - 12.35   Heerenveen - Twente
12.35 - 13.00   Ajax - Feijenoord
Veld 2 08.00 - 08.25   Liverpool - Arsenal
08.25 - 08.50   Watford - Southampton
08.50 - 09.15   Liverpool - Chelsea
09.15 - 09.40   Southampton - Everton
09.40 - 10.05   Watford - Manchester City
10.05 - 10.30   Chelsea - Everton
10.30 - 10.55   MVV - NAC
10.55 - 11.20   VVV - Jong Ajax
11.20 - 11.45   Jong PSV - NAC
11.45 - 12.10   MVV - FC Volendam
12.10 - 12.35   Kieftenburg Bestratingen - Jong Ajax
12.35 - 13.00   Jong PSV - FC Volendam
Zaterdag 11 februari 2017
Veld 1 08.00 - 08.25   Ajax - PSV
08.25 - 08.50   Heerenveen - Feijenoord
08.50 - 09.15   De Telefoonman - Twente
09.15 - 09.40   Ajax - AZ
09.40 - 10.05   De Telefoonman - Heerenveen
10.05 - 10.30   Twente - AZ
10.30 - 10.55   Van der Eng Schilders - Schalke 04
10.55 - 11.20   Bayern Munchen - Borussia Dortmud
11.20 - 11.45   Van der Eng Schilders - Hamburger SV
11.45 - 12.10   Bayern Munchen - Hertha BSC
12.10 - 12.35   FC Koln - Borussia Dortmud
12.35 - 13.00   Hamburger SV - Hertha BSC
Veld 2 08.00 - 08.25   VVV - MVV
08.25 - 08.50   Jong PSV - Jong Ajax
08.50 - 09.15   Kieftenburg Bestratingen - NAC
09.15 - 09.40   VVV - FC Volendam
09.40 - 10.05   Kieftenburg Bestratingen - Jong PSV
10.05 - 10.30   NAC - FC Volendam
10.30 - 10.55   Chelsea - Manchester City
10.55 - 11.20   Arsenal - Watford
11.20 - 11.45   Liverpool - Manchester City
11.45 - 12.10   Arsenal - Chelsea
12.10 - 12.35   Watford - Everton
12.35 - 13.00   Liverpool - Southampton
Zaterdag 18 februari 2017
Veld 1 08.00 - 08.25   Hertha BSC - Schalke 04
08.25 - 08.50   Bayern Munchen - FC Koln
08.50 - 09.15   Schalke 04 - Borussia Dortmud
09.15 - 09.40   FC Koln - Hertha BSC
09.40 - 10.05   Bayern Munchen - Hamburger SV
10.05 - 10.30   Van der Eng Schilders - Borussia Dortmud
prijsuitreiking JO11
10.30 - 10.55   PSV - Heerenveen
10.55 - 11.20   Ajax - Twente
11.20 - 11.45   De Telefoonman - PSV
11.45 - 12.10   Twente - Feijenoord
12.10 - 12.35   De Telefoonman - Ajax
12.35 - 13.00   Feijenoord - AZ
prijsuitreiking JO9
Veld 2 08.00 - 08.25   Arsenal - Manchester City
08.25 - 08.50   Southampton - Chelsea
08.50 - 09.15   Manchester City - Everton
09.15 - 09.40   Arsenal - Southampton
09.40 - 10.05   Watford - Chelsea
10.05 - 10.30   Liverpool - Everton
prijsuitreiking JO11
10.30 - 10.55   Jong Ajax - FC Volendam
10.55 - 11.20   VVV - NAC
11.20 - 11.45   Kieftenburg Bestratingen - MVV
11.45 - 12.10   NAC - Jong Ajax
12.10 - 12.35   Kieftenburg Bestratingen - VVV
12.35 - 13.00   MVV - Jong PSV
prijsuitreiking JO9