Zaterdag kantinedienst indeling

 

 

Oost
0800-
1200

Oost
0900-
1300
West
8:00-
11:15
West
1100-
1430
West
1415-
1815 
West
1800-
2300 
Bijzonderheden
2sep

 

Christine B. Spigt

 

Hennie de Jong

 

Sanne K v Dorp
Ina Hekkema

 

Wim Lubbers
Bram vd Meij

9sep Carla Snijders Ingrid Woutering Moniek Geerligs
Jannette Keet
Erik knapen
Fam de Jong
Hans Mulder Openen Oost M v Brink
Sluiten Oost S Smit
Openen West E Kramer
Sluiten West H. Mulder
16sep Vervalllen Vervallen 1200-1600
Rick Jongejans
Kristel Spoolder (HB)
---- Openen Oost nvt
Sluiten Oost nvt
Openen West E Broers
Sluiten West R Hiemstra
23sep Sjaak Elzinga Leen molenaar

Jan Mul
Mary vd Elshout

Wim Lubbers
Auke Hiemstra (HB)
PJ Plagmeijer Openen Oost R Hiemstra
Sluiten Oost GJ Ruigrok
Openen West I Tediek
Sluiten West P Langelaan
30sep

Vervallen

Vervallen Chris Kenting
Ina Hekkema
Bram vd Meij
Sanne K. v. Dorp
PJ Plagmeijer
P langelaan
Openen Oost I Tediek
Sluiten Oost S Smit
Openen West R Hiemstra
Sluiten West P Langelaan
7okt Ingrid Woutering Hennie de Jong Emmy vd Berg (KB)
Joost Borst (VB)
Johan Bock (VB)
Berno Bovenkerk (KB)
Teun Heebing (VB)
Jon Hiemstra (VB)
Openen Oost M v Brink
Sluiten Oost S Smit
Openen West I Tediek
Sluiten West GJ Ruigrok
14okt Carla Snijders Kayleigh van klink (VB)
Diantha v. Theulingen (VB)

1xKB
Paulina Hofmann
Tom Meerman (HB)

1xKB
Mark Geerligs (VB)
Mitchel Jansen (VB)

Hans Mulder Openen Oost M v Brink
Sluiten Oost R Hiemstra
Openen West M v Brink
Sluiten West P Langelaan
21okt Geen dienst Geen dienst (10:00-14:30 uur)
Auke Hiemstra
Hella Majoor (HB)
Amanda de Schipper (HB)
Sanne K v Dorp
Openen Oost nvt
Sluiten Oost nvt
Openen West I Tediek
Sluiten West R Hiemstra
28okt Sjaak Elzinga Leen Molenaar Mariska Rijnders (HB)
Teybe Boersen (HB)
Rossana v Berkel (HB)
Rick Jongejans
Billy Ray (VB)
Openen Oost M v Brink
Sluiten Oost G Geerding
Openen West Els/Annemiek
Sluiten West P Langelaan
4nov Anne Langelaan Ivanna Mommaas (VB)
Martine de Boer (VB)
Ina Hekkema
Mary vd Elshout
Fernando v Gelder (VB)
Kees-Jan Geerligs (VB)
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West
11nov Jola Geerligs Iris verweij (VB)
Michelle Berbee (VB)
Danielle Kunz (HB)
Sophie vd Waal (HB)
Daina Warmerdam (HB)
Epco Broers
Lisa Broers (HB)
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West
18nov Marcia Langebeeke Carla Snijder Fam de Jong
Paulina Hofmann
Wim Lubbers
Bram Geense (VB)
Bram carstens (VB)
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West 
25nov Rick Jongejans Moniek Geerligs Gregor Rezelman (VB)
Bart Weel (VB)
Auke Hiemstra
Kristel Spoolder
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West
2dec Ingrid Woutering Hennie de Jong Christine B Spigt
Kelly klaver (HB)
Salina Knappstein (HB)
Sanne K v Dorp
Erik Knapen
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West
9dec Jola Geerligs Epco Broers Jannette Keet
Danielle Kunz (HB)
Geert Weel (VB)
Jeroen Woutering (VB)
Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West
16dec Sjaak Elzinga Leen molenaar Openen Oost
Sluiten Oost
Openen West
Sluiten West

 

 
*Als je een dienst niet kunt lopen dien je zelf vervanging te regelen of met elkaar te ruilen!
Bij onverwachte verhinderingen waarbij geen vervanger gevonden kan worden dien je contact op nemen met Epco Broers, mob 0622206024